loading
3d home model

ЖК Околиця

Зараз все важче віднайти затишок у гамірних мікрорайонах новобудов Львова, а вам після роботи так хочеться відчути спокій і відпочити та відновити сили після шаленого робочого темпу по-львівськи. То який вихід? Вам та вашій родині потрібне помешкання в сучасній новобудові ЖК Околиця, який розташовується у близькому тихому передмісті, а саме - у Винниках, місті що є частиною великого Львова і водночас не поступається рівнем соціальної інфраструктури та загалом комфортом проживання. З однозначних переваг, ви станете власником помешкання, яке за якістю не поступається аналогічному у Львові, але із суттєво лояльнішою ціновою політикою.

Про комплекс

  1. Одно, двох-кімнатні квартири від забудовника у новобудові 7-ми поверховому двох-секційному будинку.
  2. На прибудинковій території розміщені: дитячий майданчик, майданчик для занять фізкультурою, майданчик для відпочинку дорослих, майданчик для парковки велосипедів, автостоянка відкритого типу.
  3. Розташований в зелені і тихій зоні біля Львова (м. Винники, вул. Галицька)
  4. За бажанням клієнта – на договірних засадах - виконуємо повний комплекс ремонтних робіт у квартирі силами кваліфікованих будівельних бригад авторизованих нашою компанією.

Оснащення квартири: Газовий котел; Лічильники газу, води, електроенергії; Центральна каналізація та водопостачання; Вікна ; Вхідні двері; Штукатурка, стяжка.
 

Моніторинг будівництва